Moda Önerileri: 2000'ler Geri Döndü

Hepimiz ister istemez modayı takip ediyoruz. Aslında moda bize en yakışan şeyleri tercih etmek olsa da günümüz toplumunda bundan tamamen arınmış bir şekilde alışveriş yapmak imkânsız. İnternetten alışveriş imkânları, kolay ulaşabileceğimiz mağazaların hepsi belirli bir çizgide koleksiyonlar çıkarıyorlar. Bize düşen aralarından kendimize en çok yakışanı seçmek ve kullanışlı olanları tercih etmek olmalı. Kullanışlı ürünlerle tüketim çılgınlığı olayından kendimizi koruyabiliriz. Aldığımız çoğu parça birbiriyle kombinlenecek şekilde olmalı. Bu hem bizi seçimlerimizde daha rahatlatacak hem de gereksiz alışveriş yapmamızın önüne geçecektir. Günümüz tredlerine baktığımızda vintage ve 2000 esintili parçaların revaçta olduğunu görüyoruz. Aile büyüklerimizden kalan parçaları yeniden değerlendirmek için eşsiz bir fırsat!


YÜKSEK BEL, BOL KESİM JEANLER!Yüksek belli bol kesimli jeanler tekrar moda! Rahatlığıyla öne çıkan bu jean modeli hem çok kullanışlı hem de çok şık duruyor. Oldukça kullanışlı olan bu modelleri pek çok kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. İster gömlekle ister kısa ister salaş tişörtlerle çok fresh bir görünüm elde edeceğinize eminiz.


YENİDEN CEKETHer türlü ceket yeniden dolaplarımızda yerlerini almaya başladı bile. İster dar kalıplı ister salaş kesimli blazer ceketleri, biker ceketleri tercih edebilirsiniz. Size hem zarafet hem de tarz katacak bu ceketleri aile büyüklerinizin dolaplarında bulabilirsiniz. Kot ceketleri de unutmayın deriz. Bir bakın, şansınızı deneyin.

BEL ÇANTALARIOldukça rahat ve kullanışlı olan bel çantalarından mutlaka bir tane edinin. Gündelik yaşamınızda sizi hem şık hem de spor gösterecek bu çantaları her keseye göre bulmak mümkün!


SAÇ BANDANALARI


Hem saç derdinden sizi kurtaracak, hem de size renk katacak. Salaş gömleklerle, jeanlerle oldukça yazlık bir görünüm elde edeceksiniz. Mutlaka bir tane edinin!


BÜYÜK TAKILAR


Az ama öz takılar kullanabilirsiniz. Sade kombilerinizi bu şekilde şıklaştırabilirsiniz. Ama tercih ederken fazla abartmayın. Bu sefer çok alaturka bir görünüm elde edersiniz. Saçlarınızı sade tutmaya özen gösterin.


Moda ne olursa olsun kendinizi her zaman sevin. Biz size sadece küçük önerilerde bulunmak istedik. Kendinizi severek taşıdığınız her şey sizi çok güzel ve şık gösterecektir. Güzellikle kalın…