Bayramda Yoga Kampı

Bayram tatilinizi farklı şekilde değerlendirmek güzel bir fikir değil mi? Bu tatilinizi hem ruhsal hem de bedensel dinlenmeyle geçirebilirsiniz. Bu yazımızda popüler yoga kamp merkezlerini ele almaya karar verdik sizin için.


Shanti Garden, Kabak Koyu, FethiyeKabak Koyu’nda yer alan Shanti Garden’da yılın belirli dönemlerinde yoga kampları düzenleniyor. Shanti Garden’da bungalov ve çadırlar bulunuyor. Hangisinde kalmak istediğinize siz karar veriyorsunuz. Shanti Garden’a gitmek için Kabak Koyu’na inmeniz gerekiyor. İşletme, müşterilerine huzur dolu bir tatil imkânı sunuyor. Bunun yanı sıra insanlar için bulunmaz bir sosyalleşme alanı da sağlıyor.


Oiki Kamp, Gebze, Kocaeli


Merih Kenet tarafından kurulan MK Yoga Merkezi’ne ait Oiki Kamp, şehir kargaşasından sıkılmış kişilere hitap ediyor. Oiki Kamp, yoga kampından ziyade kendisini bir yaşam alanı olarak tanımlıyor. Yoga ve meditasyon çalışmalarına ilaveten Oiki Kamp’ta nefes egzersizleri, dans, kişisel gelişim eğitimleri gibi pek çok aktiviteye dilerseniz katılabilirsiniz. Kısıtlı zamana sahip olanlar için günübirlik ziyaretçilerede imkan sunuyor Oiki Kamp. İstanbul’dan ulaşımı oldukça kolay olan merkez Sabiha Gökçen Havaalanı’na 1 saat uzaklıkta yer almaktadır.


Siddashram Yoga Center, Alanya, AntalyaTürkiye’nin Yogi Baba’sı Adnan Çabuk ile hayat arkadaşı Madam Lourdes Çabuk tarafından kurulan merkez Toroslar’da yer alıyor. Doğu felsefesini yoga ile buluşturan merkezde, ruhunuzu arındırabilir bir yandan da lezzetli vejetaryen menülerinin tadına varabilirsiniz. Aynı zamanda yoga eğitmenliği kursuna katılarak Siddashram Yoga Okulu Eğitmenlik Sertifikası ile Yoga Alliance Sertifikası alabilme imkanı sunuyor.


Bütünsel Yoga & Nefes & Sanat KampıÇıralı’da eşsiz ve doğayla iç içe bir ortamda Yin Yoga, Nefes Terapi, Farkındalık, Dans ve Sanat atölyeleri ile 4 günlük kampa girebilirsiniz.18 yaş altı için ücretsiz olanak sağlayan merkez ile kendi içinize dönebilir, eşsiz bir farkındalığa bürünebilirsiniz. Rüzgar Güliz'in yılda iki defa hazırladığı bu benzersiz tecrübeyi kaçırmayın deriz.

Daha pek çok seçenek bulabileceğiniz gibi tatilinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Tamamen arınmış bir şekilde dönmenizi dileriz.